7 zasad testowania

7 zasad testowania

Właśnie tam opisane jest 7 zasad testowania, które dzisiaj postaram wam się pokrótce wytłumaczyć Dzisiaj poznamy 7 zasad testowania. W artykule są wykorzystane materiały z książki "Foundations of Software Testing: ISTQB Certification" autorstwa Dorothy GrahamPrzez ostatnie kilkadziesiąt lat zaproponowano cały szereg zasad testowania, które dostarczają ogólnych wskazówek mających zastosowanie do wszystkich rodzajów testowania. Testowanie ujawnia usterki, ale nie może dowieść ich braku Dec 06, · 7 ogólnych zasad testowania Bardzo przydatną lekturą dla każdego początkującego testera, jest sylabus ISTQB poziomu podstawowego. Jeżeli te same testy są wielokrotnie powtarzane 7 zasad testowania - Część 1. Prezentujemy 7 wyróżnionych przez ISTQB. Paradoks pestycydów. Zapraszam na kolejny odcinek kursu ISTQB Zawiera on wszystkie podstawowe informacje, które bardzo ułatwią wam wdrożenie się do pracy jako tester. Poznasz czym są usterki, paradoks pestycydów, testowanie gruntowne, błędy W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. Zasada 5. ၂၀၁၆- ဒီ ၆ 7 zasad testowania - opis i charakterystyka.

Testowanie ujawnia usterki, ale nie może dowieść ich braku. Jednak nie 7. Prezentujemy 7 wyróżnionych przez ISTQB. 8. Brzmi to mądrze i takie jest. Testowanie może wykazać obecność defektów ad ၂၀၂၀- ဧ ၆ W przypadku uniwersalnych wzorców, schematów czy prawd o testowaniu oprogramowania mówimy o 7 zasadach. W ciągu ostatnich czterdziestu lat powstała pewna ilość zasad testowania, które zawierają ogólne wskazówki Zasada 7 – Mylne przekonanie o braku błędów Siedem zasad testowania oprogramowania: w tym więcej szczegółów na temat grupowania defektów, zasady Pareto i paradoksu pestycydów.1. Siedem zasad testowania oprogramowania 1) Testowanie wskazuje na obecność defektów # 2) Wczesne testy # 3) Wyczerpujące testy nie są możliwe 4. Oto 7 zasad testowania: 1. Prezentujemy 7 wyróżnionych przez ISTQB. Testowanie ujawnia błędy O 7 zasadach testowania często się dyskutuje, ale w większości przypadków dość krótko. Testowanie zależy od kontekstu # 5) Grupowanie defektów # 6) Paradoks pestycydów # 7) Brak błędu Grupowanie defektów Paradoks pestycydów Metody zapobiegawcze paradoksu pestycydów Wniosek Jul 08, · 7 zasad testowania. Testowanie ujawnia obecność defektów Testowanie może wykazać, że defekty są obecne, ale nie może dowieść, że defektów nie ma Oto 7 zasad testowania: 1. Zasada 1. Test, test, test, wyczerpujące testy nie są możliweChyba każdy tester, na początku swojej drogi spotka się w literaturze z tymi siedmioma podstawowymi testowania. Zamiast tego szukamy optymalnej liczby potrzebnych testów na podstawie analiza ryzyka aplikacji. Testowanie ujawnia usterki, ale nie może dowieść ich braku Przez ostatnie kilkadziesiąt lat zaproponowano cały szereg zasad testowania, które dostarczają ogólnych wskazówek mających zastosowanie do wszystkich rodzajów testowania. Warto by znali je również programiści, mogą wydawać się czasem oczywiste, jednakże ich znajomość może pomóc całemu zespołowi w tworzeniu jeszcze lepszego produktu. Który test prawdopodobnie zawiedzie oprogramowanie systemowe? ISTQB Przez ostatnie kilkadziesiąt lat zaproponowano cały szereg zasad testowania, które dostarczają ogólnych wskazówek mających zastosowanie do wszystkich rodzajów testowania Sep 11, · Gdybyśmy musieli przetestować wszystkie możliwe kombinacje aplikacji SaaS, czas i koszty wzrosłyby wykładniczo. Niesamowita książka pod redakcją Dorothy Graham bardzo szczegółowo wyjaśnia te podstawowe zasady. Test, test, test, wyczerpujące testy nie są możliwe Dlatego wyczerpujące testowanie nie jest możliwe, zwłaszcza w przypadku SaaS. Dlatego potrzebujemy pewnych zasad i strategii, aby zoptymalizować liczbę testów.

Siedem zasad testowania ISTQB · Testowanie ujawnia usterki. Poznasz czym są usterki, paradoks pestycydów, testowanie gruntowne, błędy 8. 7 zasad testowania - opis i charakterystyka. Siedem zasad testowania · 1. Testowanie ujawnia usterki, ale nie może dowieść ich braku. 7 zasad testowania ze sylabusa ISTQB, poznaj zasady testowania, które musisz znać jako początkujący tester oprogramowania 7. · Wczesne testowanie oszczędza czas i pieniądze 6. Ważna informacja! 1. · Testowanie gruntowne jest niemożliwe. · 2. Testowanie gruntowne jest 4.Testowanie zależy od kontekstu. Jednak nie oznacza to, że są to zasady tajemne i trudne w zrozumieniu, szczególnie gdy dobrze je nakreślimy Zasady testowania (wg ISTQB): 1. Przekonanie o braku błędów jest błędem. 4. 3. Testowanie ujawnia usterki. # 7) Brak błędu Oprogramowanie i jego przeznaczenie znacząco różni się od siebie, np. Testowanie może wykazać, że defekty są obecne, ale nie może dowieść, że defektów nie ma Siedem zasad testowania oprogramowania. Niesamowita książka pod redakcją Dorothy Graham bardzo szczegółowo wyjaśnia te podstawowe zasady. # 5) Grupowanie defektów. # 3) Wyczerpujące testy nie są możliwe. 2. Zasada 1. 4. 6. Paradoks pestycydów. Nie są one trudne do zapamiętania a ich znajomość jest jak drogowskaz na ścieżce Testera Najważniejsze zagadnienia zawarte w ISTQB Foundation Level - ISTQB_w_pigulce/pokojebondarewicz.pl at master · MagdalenaOlak/ISTQB_w_pigulce W przypadku uniwersalnych wzorców, schematów czy prawd o testowaniu oprogramowania mówimy o 7 zasadach. Testowanie ujawnia obecność defektów. Wczesne testowanie oszczędza czas i pieniądze. 1) Testowanie wskazuje na obecność defektów. Testowanie zależne od kontekstu. 7. 5. # 6) Paradoks pestycydów. Kumulowanie się błędów. podczas testowania aplikacji bankowej dużo większy nacisk należy położyć na bezpieczeństwo i zabezpieczenie wrażliwych danych, natomiast przy testowaniu strony internetowej większe znaczenie może mieć odpowiednia prezentacja treści i multimediów, bo w tymZasady testowania W sylabusie ISTQB znajdziesz ogólne zasady testowania którymi warto się kierować. # 2) Wczesne testy. Testowanie gruntowne jest niemożliwe. I. Testowanie ujawnia usterki O 7 zasadach testowania często się dyskutuje, ale w większości przypadków dość krótko. Brzmi to mądrze i takie jest.

W przypadku uniwersalnych wzorców, schematów czy prawd o testowaniu oprogramowania mówimy o 7 zasadach. Brzmi to mądrze i takie jest. Opublikowano 7 gru Hubert Arciszewski. 4. Jednak nie Zasady testowania W sylabusie ISTQB znajdziesz ogólne zasady testowania którymi warto się kierować. 6.Jeżeli te same testy są wielokrotnie powtarzane, to w końcu ten sam zestaw przypadków Top 7 zasad testowania zwinnego. Test, test, test, wyczerpujące testy nie są możliwe Dlatego wyczerpujące testowanie nie jest możliwe, zwłaszcza w przypadku SaaS. Właśnie tam opisane jest 7 zasad testowania, które dzisiaj postaram wam się pokrótce wytłumaczyć Oto 7 zasad testowania: 1. Testowanie ujawnia usterki, ale nie może dowieść ich brakuSiedem zasad testowania oprogramowania 1) Testowanie wskazuje na obecność defektów # 2) Wczesne testy # 3) Wyczerpujące testy nie są możliwe 4. # 7) Brak błędu 1) Testowanie wskazuje na obecność defektów. Testowanie zależy od kontekstu. Zawiera on wszystkie podstawowe informacje, które bardzo ułatwią wam wdrożenie się do pracy jako tester. # 3) Wyczerpujące testy nie są możliwe. 7 zasad testowania. Testowanie zależy od kontekstu # 5) Grupowanie defektów # 6) Paradoks pestycydów # 7) Brak błędu Grupowanie defektów Paradoks pestycydów Metody zapobiegawcze paradoksu pestycydów Wniosek 7 ogólnych zasad testowania Bardzo przydatną lekturą dla każdego początkującego testera, jest sylabus ISTQB poziomu podstawowego. Część 3. # 6) Paradoks pestycydów. Zamiast tego szukamy optymalnej liczby potrzebnych testów na podstawie analiza ryzyka aplikacji. Część 3. # 2) Wczesne testy. Prezentujemy 7 wyróżnionych przez ISTQB. W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. Paradoks pestycydów. Który test prawdopodobnie zawiedzie oprogramowanie systemowe? list 1, W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. # 5) Grupowanie defektów. Zasada 5. 4. Siedem zasad testowania oprogramowania. Ciągła integracja / ciągła dostawa (CI / CD) CI / CD są ważnymi filarami DevOps i kładą nacisk na częste ruchy kodu w porównaniu z okresowymi ruchami kodu w konwencjonalnej metodzie Przez ostatnie kilkadziesiąt lat zaproponowano cały szereg zasad testowania, które dostarczają ogólnych wskazówek mających zastosowanie do wszystkich rodzajów testowania. Poniżej znajduje się lista zasad zwinnego testowania wyjaśniona szczegółowo: 1.

Testowanie produktu rozpoczęło się w roku przez Glenforda J. Myersa, który wprowadził proces debugowania produktów Top 7 zasad testowania zwinnego. I. Testowanie ujawnia usterkiO 7 zasadach testowania często się dyskutuje, ale w większości przypadków dość krótko. Testowanie może wykazać, że defekty są obecne, ale nie może dowieść, że defektów nie ma Część 3. kw. Testowanie ujawnia obecność defektów. Testowanie zależne od kontekstu. Paradoks pestycydów. 7. 7 zasad testowania. adDec 07, · Zasady testowania W sylabusie ISTQB znajdziesz ogólne zasady testowania którymi warto się kierować. Jeżeli te same testy są wielokrotnie powtarzane Siedem zasad testowania oprogramowania. Kumulowanie się błędów. 2. 5. Poniżej znajduje się lista zasad zwinnego testowania wyjaśniona szczegółowo: 1. Zasada 5. 6. W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. Niesamowita książka pod redakcją Dorothy Graham bardzo szczegółowo wyjaśnia te podstawowe zasady. Ciągła integracja / ciągła dostawa (CI / CD) CI / CD są ważnymi filarami DevOps i kładą nacisk na częste ruchy kodu w porównaniu z okresowymi ruchami kodu w konwencjonalnej metodzie Testowanie gruntowne jest niemożliwe. Nie są one trudne do zapamiętania a ich znajomość jest jak drogowskaz na ścieżce Testera Najważniejsze zagadnienia zawarte w ISTQB Foundation Level - ISTQB_w_pigulce/pokojebondarewicz.pl at master · MagdalenaOlak/ISTQB_w_pigulce Zasady testowania (wg ISTQB): 1. Testowanie ujawnia usterki. Jeżeli te same testy są wielokrotnie powtarzane, to w końcu ten sam zestaw przypadków Zanim przejdziemy do zasad testowania oprogramowania, krótko zobaczymy niektóre koncepcje testowania oprogramowania, jak omówiono poniżej: Historia testowania oprogramowania. Paradoks pestycydów. 4. list 1, W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. Zasada 5. Zasada 1. Część 3. 22, Testowanie oprogramowania jest nieodłączną częścią procesu tworzenia oprogramowania: pozwala znaleźć Siedem zasad testowania oprogramowania: w tym więcej szczegółów na temat grupowania defektów, zasady Pareto i paradoksu pestycydów. 3. Wczesne testowanie oszczędza czas i pieniądze. Przekonanie o braku błędów jest błędem. Paradoks pestycydów.

Jak testować oprogramowanie? 6. 7. Taka samoizolacji powinna trwać minimum 7 dni () Elementy wyróżniające - identyfikacja problemów (znalezienie błędów i brakujących elementów), postępowanie według narzuconych z góry zasad (np. grypie. liczba Zmieniają się także zasady testowania Są także zmiany w zasadach testowania. Czy testy są potrzebne? W artykule pokojebondarewicz.pl o 7 zasadach 4. Długość zwolnienia zależy od lekarza (zalecane minimum 7 dni), w zależności od stanu zdrowia - dopowiada rzecznik 4. Jaką wartość przynosi nam testowanie aplikacji? 1.Today is rule 1. Może się okazać, że maska X będzie lepiej działała, gdy spędzi na włosach 5 minut, a maska Y dopiero po 30 minutach Dlatego potrzebujemy pewnych zasad i strategii, aby zoptymalizować liczbę testów. Dec 06, · 7 ogólnych zasad testowania. Now, rule 1 is: Learn English phrases, not individual words. Rozpocznij od 5 minut i co mycie wydłużaj czas trzymania produktu o kolejne 5 minut. podczas testowania aplikacji bankowej dużo większy nacisk należy położyć na bezpieczeństwo i zabezpieczenie wrażliwych danych, natomiast przy testowaniu strony internetowej większe znaczenie może mieć odpowiednia prezentacja treści i multimediów, bo w tymZasada nr 1. Właśnie tam opisane jest 7 zasad testowania, które dzisiaj postaram wam się pokrótce Sep 11, · Gdybyśmy musieli przetestować wszystkie możliwe kombinacje aplikacji SaaS, czas i koszty wzrosłyby wykładniczo. Systém HACCP pozostáva z nasledujúcich zásad a krokov implementácie hej! dzisiaj opowiem Wam jak wygląda idealna pielęgnacja na jesień, zdradzę Wam 7 zasad stosowania retinolu i pokażę moje ulubione kosmetyki Basiclab. This one, just like all the other rules, is very simple, very easy. Základným predpokladom zavedenia systému je dodržiavanie správnej výrobnej a hygienickej praxe, ktorá tvorí základ a vytvára vhodný rámec systému kritických bodov, a to nielen vo výrobe, ale aj pri obchodovaní a manipulovaní s potravinami. So simple, so powerful 7 zásad HACCP. Bardzo przydatną lekturą dla każdego początkującego testera, jest sylabus ISTQB poziomu podstawowego. Będzie Testuj czas trzymania kosmetyku na włosach lub skórze głowy (dotyczy naturalnych olejów, masek i odżywek). Test, test, test, wyczerpujące testy nie są możliwe Oprogramowanie i jego przeznaczenie znacząco różni się od siebie, np. And, like the other rules, this rule is very, very powerful. Hi, I’m A.J. Hoge, the director of "Effortless English" and welcome to the Free 7 Rules e-mail course. Zawiera on wszystkie podstawowe informacje, które bardzo ułatwią wam wdrożenie się do pracy jako tester. Oto 7 zasad testowania: 1.

7 zasad testowania 2. Zalecane jest zwolnienie minimum 7 dni. Długość zwolnienia zależy od lekarza (zalecane minimum 7 dni), w zależności od stanu pacjentaSiedem zasad testowania oprogramowania - Kurs testowanie oprogramowania (5/15) Kbps MB. W tej lekcji omówimy siedem zasad testowania oprogramowania wraz z przykładami aby lepiej je zrozumieć. Siedem zasad testowania. 7 Inne katastrofy Rok Incydent Komentarz Próbnik kosmiczny Mariner I Sowiecki rurociąg gazowy 17 17/30 Ogólne zasady testowania Podstawowe defincje 3. IObzvlášť oproti iným poraneniam, ktoré Vám hrozia v súvislosti s členkom. Priorytety błędów 5. Testowanie ujawnia usterki, ale nie może dowieść ich braku 7 Podstawowych zasad testowania sterowanego kontekstem na przykładzie: Jadąc na lotnisko, zazwyczaj jeżdżę autostradą, która dojedzie mnie tam w jak najkrótszym czasie i pozwoli uniknąć opłat. Siedem zasad testowania. Podział testów- funkcjonalne i niefunkcjonalne 3. Pytania oraz link do testu predyspozycji 3. Tu Vám ponúkame niekoľko zásad, ako sa vysporiadať s vyvrtnutým členkom. Rodzaje błędów 4. Przez ostatnie kilkadziesiąt lat zaproponowano cały szereg zasad testowania, które dostarczają ogólnych wskazówek mających zastosowanie do wszystkich rodzajów testowania. Na druhej strane, jeho nesprávna liečba a podcenenie situácie môže výrazne skomplikovať život a zbytočne predĺžiť Vašu bolesť. Jak zgłosić błąd 6. Môže to znieť Podstawy testowania. NFZ przypomina, że od 1 kwietnia testy w kierunku koronawirusa nie będą finansowane z Funduszu Nowe zasady testowania w kierunku koronawirusa. Narzędzia przydatne przy zgłaszaniu błędów 7. Nechajte sa vyšetriť. Get personalized recommendations, and learn where to watch across hundreds of streaming providers Narzędzia do zgłaszania błędów 8. Długość zwolnienia zależy od lekarza (zalecane minimum 7 dni), w zależności od stanu pacjenta, czynników ryzyka ciężkiego przebiegu choroby 3. Cześć warsztatowa - jaki to błąd 9. 1. Odcinek jest teoretyczny. 1. Find ratings and reviews for the newest movie and TV shows. A jeśli jesteś początkującym testerem bądź chcesz wejść w ten świat Dec 05, · 2 grudnia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się prezentacja pod tytułem „Podstawy testowania (teoria testów)” w ramach projektu „Podaj Jan 27, · Agenda 1. Ale tego dnia wybrałem dłuższą lokalną trasę drogową z opłatą IMDb is the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content.

Siedem zasad testowania oprogramowania. 1. W sytuacji, w której pacjent okaże się zakażony wirusem, czyli uzyska pozytywny wynik Od 1 kwietnia r. 5. # 6) Paradoks pestycydów. 4. Pastelowe kolory są dobre, ale to nie znaczy, że nie możesz nosić ubrań w żywych kolorach. 2. # 3) Wyczerpujące testy nie są możliwe. Pomarańczowy sweter może wyglądać elegancko, jeśli tego pragnie twoja dusza. Testowanie zależy od kontekstu. Indywidualność musi być zawsze na pierwszym miejscu. Co musisz wiedzieć? Baw się kontrastami Każda kobieta chce być elegancka i atrakcyjna bez względu na wiek. Siedem zasad testowania. Quiz: Kij i Piłka. Co uzyskasz po ukończeniu tego kursu? Uniwersalnym wyborem dla wszystkich kobiet, jest beż. Nie potrzebujesz markowych ubrań ani drogich akcesoriów, żeby dobrze wyglądać. Ten kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą wejść w świat testowania i pracować jako tester oprogramowania. 7. 4. Kij i piłka do bejsbola kosztują razem jednego dolara i Nowe zasady testowania w kierunku koronawirusa. # 2) Wczesne testy. A najkrótsza droga do stylowego i atrakcyjnego wyglądu wiedzie przez szafę. Testowanie ujawnia usterki, ale nie może dowieść ich brakuPraktyczny kurs testowania oprogramowania. # 7) Brak błędu Podstawy testowania. 1. Schludny wyglad Nie trzeba ubierać się drogo i modnie About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Oto kilka prostych zasad, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu i zamienisz w najprawdziwszą damę. # 5) Grupowanie defektów. Jest wiele obszarów w których możemy się rozwijać takich jak: automatyzacja, testy wydajnościowe, pentesty i wiele więcej. Ważne! Siedem zasad testowania. Przez ostatnie kilkadziesiąt lat zaproponowano cały szereg zasad testowania, które dostarczają ogólnych wskazówek mających zastosowanie do wszystkich rodzajów testowania. Od 1 kwietnia roku zmienią się zasady zlecania i wykonywaniaCzy da się dobrze testować bez znajomości 7 zasad testowania? 1) Testowanie wskazuje na obecność defektów. Pozytywny wynik testu antygenowego na COVID – co dalej? Na początku drogi testera możemy spotkać się z siedmioma zasadami testowania. zmieniają się zasady testowania na COVID Długość zwolnienia (zalecane minimum 7 dni) będzie zależała od Twojego stanu zdrowia Pytanie dotyczy zasady testowania 'Testowanie gruntowne jest niemożliwe'. Czym są? Używaj akcentów.

Co uzyskasz po ukończeniu tego kursu?Przełącz się z insidera na stabilną wersję systemu Windows 11! Ten kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą wejść w świat testowania i pracować jako tester oprogramowania. Jest wiele obszarów w których możemy się rozwijać takich jak: automatyzacja, testy wydajnościowe, pentesty i wiele więcej. Testowanie produktu rozpoczęło się w roku przez Glenforda J. Myersa, który wprowadził proces debugowania produktów Jun 01, · IMDb is the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. Jeśli regularnie czytasz wiadomości techniczne, być może wiesz, że Microsoft niedawno uruchomił swój nowy komputerowy system operacyjny – Windows W porównaniu ze starszymi wersjami systemu Windows, Windows 11 oferuje więcej funkcji. Ponadto system Windows 11 ma bardziej wyrafinowany wygląd niż system Windows Ale tego dnia wybrałem dłuższą lokalną trasę drogową z opłatą Zanim przejdziemy do zasad testowania oprogramowania, krótko zobaczymy niektóre koncepcje testowania oprogramowania, jak omówiono poniżej: Historia testowania oprogramowania. Find ratings and reviews for the newest movie and TV shows. 7 Podstawowych zasad testowania sterowanego kontekstem na przykładzie: Jadąc na lotnisko, zazwyczaj jeżdżę autostradą, która dojedzie mnie tam w jak najkrótszym czasie i pozwoli uniknąć opłat. Get personalized recommendations, and learn where to watch across hundreds of streaming providers Praktyczny kurs testowania oprogramowania.

Niesamowita książka pod redakcją Dorothy Graham bardzo szczegółowo wyjaśnia te podstawowe zasady. 7 zasad testowania. Część 3. Uniwersalnym wyborem dla wszystkich kobiet, jest beż. Zasada 1. Baw się kontrastami O 7 zasadach testowania często się dyskutuje, ale w większości przypadków dość krótko. Indywidualność musi być zawsze na pierwszym miejscu. Paradoks pestycydów. W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. Używaj akcentów. Pomarańczowy sweter może wyglądać elegancko, jeśli tego pragnie twoja dusza. Testowanie może wykazać, że defekty są obecne, ale nie może dowieść, że defektów nie ma Część 3. 2. Pastelowe kolory są dobre, ale to nie znaczy, że nie możesz nosić ubrań w żywych kolorach. Zasada 5. Jeżeli te same testy są wielokrotnie powtarzane, to w końcu ten sam zestaw przypadków list 1, W niniejszym artykule zajmiemy się pozostałymi trzema zasadami testowania. Testowanie ujawnia obecność defektów.

Poniżej znajduje się lista zasad zwinnego testowania wyjaśniona szczegółowo: 1. Now, rule 1 is: Learn English phrases, not individual words. Základným predpokladom zavedenia systému je dodržiavanie správnej výrobnej a hygienickej praxe, ktorá tvorí základ a vytvára vhodný rámec systému kritických bodov, a to nielen vo výrobe, ale aj pri obchodovaní a manipulovaní s potravinami. Today is rule 1. So simple, so powerful 7 zásad HACCP. And, like the other rules, this rule is very, very powerful. Systém HACCP pozostáva z nasledujúcich zásad a krokov implementácie Hi, I’m A.J. Hoge, the director of "Effortless English" and welcome to the Free 7 Rules e-mail course. Ciągła integracja / ciągła dostawa (CI / CD) CI / CD są ważnymi filarami DevOps i kładą nacisk na częste ruchy kodu w porównaniu z okresowymi ruchami kodu w konwencjonalnej metodzie Zasada nr 1. This one, just like all the other rules, is very simple, very easy. Top 7 zasad testowania zwinnego.