Ginekolog kluczbork prywatnie

Ginekolog kluczbork prywatnie

Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę ginekologiczną Brak wyników dla wybranych kryteriów. chirurg kluczbork · osrodek zdrowia kluczbork · ginekolog kluczbork · dermatolog kluczbork · osrodek zdrowia kluczbork dermmedic · bootstrap slider Prywatny Gabinet Ginekologiczny Grażyna Szajda Podwale 4, Kluczbork. Przedstawiamy poniżej listę ginekologów z Kluczborka i okolic. Lekarz Grażyna Szajda (Ginekolog). Zgłoś błąd na stronie Szajda Grażyna, lek. ul. W Kluczborku posiadamy możliwość, aby wyszukać ginekologów, którzy przyjmują w państwowych klinikach i mają zawartą umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i ginekologów prowadzących swoją własną działalność medyczną. ginekolog położnik PODWALE 4 w Kluczbork, ☎ Telefon 77 04 00 z ⌚ Godziny otwarcia, opinie i Mapka dojazduZnanyLekarz Sp. z o.o. Kolejowa 5/7 Warszawa, Polska NIP: KRS: REGON: Sąd Rejonowy dla pokojebondarewicz.pl Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS Ginekolog Kluczbork i okolice. med. Znajdź wolny termin do ginekologa, korzystając z pomocy naszej Sprawdź usługi ginekologiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Spec.

Ginekolog w Kluczborku – zarezerwuj wizytę u ginekologa na NFZ lub prywatnie! Sprawdź opinie pacjentów, ceny, usługi i bezpłatnie umów się na wizytę! opolskie. Województwo: opolskie. Sprawdź firmy na zapytanie: opolskie, kluczborski, kluczbork, prywatny ginekolog, a dowiesz się więcej o firmach znajdujących się w wybranej lokalizacji na Adres: Podwale 4 Kluczbork woj. Telefon: (77) 04 Dzwoniąc powołaj się na serwis pokojebondarewicz.pl Szukasz najlepszego dla siebie ginekologa w Kluczborku?Do Średni czas oczekiwania to dni. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach Lekarz Aleksandra Biernacka-Bartnik z miasta Kluczbork to zaufany specjalista w branży Ginekolog onkolog. W województwie opolskim są jeszcze 54 ośrodki, w których w ramachWaryńskiego 4Kluczbork. Korzekwa Ireneusz lek. Najkrócej czeka się 1 dzień, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za dni. 5,0. W województwie opolskim są jeszcze 54 ośrodki, w których w ramach Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji ginekolog przyjmujących w mieście Kluczbork. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony! Sprawdź listę 6 polecanych lekarzy z tej kategorii - umów wizytę online! ginekolog. Zapytaj o ofertę Szukasz dobrego lekarza ze specjalizacji Ginekolog z miasta Kluczbork? Na dzień w Kluczborku są 2 placówki udzielające na NFZ świadczenia ginekolog. Średni czas oczekiwania to dni. Na dzień w Kluczborku są 2 placówki udzielające na NFZ świadczenia ginekolog. med. Do doktor Szajdy chodzę ok 5lat jestem bardzo zadowolona prowadziła moją pierwszą ciąże bardzo profesjonalnie!Jest bardzo ciepłą osobą,potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć!Osobiście wcześniej chodziłam do wielu lekarzy ginekologów jednak odkąd poszłam do dr Szajdy już u innych lekarzy nie bywam! Przed wizytą sprawdź zweryfikowane opinie innych pacjentów Godny polecenia. Najkrócej czeka się 1 dzień, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za dni. Wielu pacjentów wyszukuje tego lekarza w serwisie, świadczy to o jego rosnącej popularności. Waryńskiego 4Kluczbork. Wszystkie dane kontaktowe specjalisty dostępne są w odpowiednich zakładkach. Gabinet prywatny z Kluczborka jest na to najlepszym rozwiązaniem. Spec.

Opinie, dane kontaktowe i adres Ginekolog Kluczbork - Najlepsi w Najlepsi Ginekolodzy w Kluczborku, Gabinet prywatny z Kluczborka jest na to najlepszym rozwiązaniem Tutaj możesz zobaczyć pełną listę naszych Najlepszych ginekolodzy Kluczbork i okolicy obejrzany Gabinet Prywatny. ginekolog - km od Kluczbork chirurg kluczbork · osrodek zdrowia kluczbork · ginekolog kluczbork · dermatolog kluczbork · osrodek zdrowia kluczbork dermmedic · bootstrap slider 10 lekarzy ze specjalizacją ginekolog przyjmujących w mieście Kluczbork.Generała Okulickiego 42E, Kluczbork - opolskie; ul. Średnia ocen: 2,8/5. Marii Skłodowskiej-Curie Kluczbork. Skłodowskiej-Curie 23, Kluczbork - opolskie; ul. Mam bardzo złe doświadczenia z tym lekarzem. Skłodowskiej-Curie 23, Kluczbork - opolskie; ul. Gdy przyjmował mnie na oddział w Szpitalu w Głubczycach był bardzo niemiły i wulgarny traktował mnie i mojego męża jak ludzi gorszej kategorii, mimo że takGinekolog. Kolejowa 5/7 Warszawa, Polska NIP: KRS: REGON: Sąd Rejonowy dla pokojebondarewicz.pl Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS Brak wyników dla wybranych kryteriów. ul. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach Ginekolog. Ignacego Krasickiego 33, Olesno - opolskie Ginekolog położnik. Gdy przyjmował mnie na oddział w Szpitalu w Głubczycach był bardzo niemiły i wulgarny traktował mnie i mojego męża jak ludzi gorszej kategorii, mimo że tak ZnanyLekarz Sp. z o.o. liczba opinii: Ratownictwo Medyczne. Generała Okulickiego 42E, Kluczbork - opolskie; ul. Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji ginekolog przyjmujących w mieście Kluczbork. Znajdź wolny termin do ginekologa, korzystając z pomocy naszej Ignacego Krasickiego 33, Olesno - opolskie Ginekolog położnik. ul. Średnia ocen: 2,8/5. Mam bardzo złe doświadczenia z tym lekarzem. liczba opinii: Ratownictwo Medyczne. Marii Skłodowskiej-Curie Kluczbork. ul. W Kluczborku posiadamy możliwość, aby wyszukać ginekologów, którzy przyjmują w państwowych klinikach i mają zawartą umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i ginekologów prowadzących swoją własną działalność medyczną.

Lekarz Grażyna Szajda (Ginekolog) Szajda Grażyna, lek. ginekolog położnik PODWALE 4 w Kluczbork, ☎ Telefon 77 04 00 z ⌚ Godziny otwarcia, opinie i Mapka dojazdu Spec. opolskie Prywatny Gabinet Ginekologiczny Grażyna Szajda Podwale 4, Kluczbork. med. Kluczbork woj.Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony! Sprawdź usługi ginekologiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę ginekologiczną Waryńskiego 4Kluczbork. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę ginekologicznąGinekolog Kluczbork i okolice. W Kluczborku posiadamy możliwość, aby wyszukać ginekologów, którzy przyjmują w państwowych klinikach i mają zawartą umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i ginekologów prowadzących swoją własną działalność medyczną. Na dzień w Kluczborku są 2 placówki udzielające na NFZ świadczenia ginekolog. ZnanyLekarz Sp. z o.o. Sprawdź usługi ginekologiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Kolejowa 5/7 Warszawa, Polska NIP: KRS: REGON: Sąd Rejonowy dla pokojebondarewicz.pl Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS Brak wyników dla wybranych kryteriów. Znajdź wolny termin do ginekologa, korzystając z pomocy naszej Ginekolog Kluczbork i okolice. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach W województwie opolskim są jeszcze 54 ośrodki, w których w ramach Korzekwa Ireneusz lek. Gabinet prywatny z Kluczborka jest na to najlepszym rozwiązaniem. Spec. Zapytaj o ofertę Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji ginekolog przyjmujących w mieście Kluczbork. Przedstawiamy poniżej listę ginekologów z Kluczborka i okolic. Średni czas oczekiwania to dni. Najkrócej czeka się 1 dzień, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za dni. med. Przedstawiamy poniżej listę ginekologów z Kluczborka i okolic. ul. ginekolog.

Korzekwa Ireneusz lek. Ocena: 5 (głosów: 10). Znajdź dobrego ginekologa plastycznego w Kluczborku (prywatnie lub na NFZ). ginekolog. 80 dni. Sprawdź listę 6 polecanych lekarzy z tej kategorii - umów wizytę online! Spec. opolskie. Jestem od dawien dawna pacjentką Pani Doktor i to właśnie dr Królik zdiagnozowała u mnie celiakię oraz inne zaburzenia, które były przyczyny moich ginekologicznych, ale również żołądkowych dolegliwości. Oddziały, poradnie i przychodnie Gabinet prywatny. Aktualizacja danych. Inni lekarze- gastrolodzy, interniści w Szukasz dobrego lekarza ze specjalizacji Ginekolog z miasta Kluczbork? Sprawdź listę 6 polecanych lekarzy z tej kategorii - umów wizytę online! BYCZYŃSKA 16 Kluczbork 77 26 18 Lekarze ginekolodzy, Medycyna zdrowie, GINEKOLOG, Medycyna i zdrowie, Lekarze specjaliści i , Lek. Aleksandra Biernacka-Bartnik – polecany przez użytkowników, bardzo dobry specjalista przyjmujący w mieście Kluczbork - rezerwuj wizytę na pokojebondarewicz.plAnonim. Opinie (1) Ponieważ w mieście Kluczbork znaleźliśmy tylko 1 lekarzy, przedstawiamy kilku z najbliższych miejscowości 02/ 02/ Umów się. Sprawdź usługi i ceny, przeczytaj opinie, wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę - szybko i wygodnie! med. dni. (%) - 7 głos. Sprawdź firmy na zapytanie: opolskie, kluczborski, kluczbork, prywatny ginekolog, a dowiesz się więcej o firmach znajdujących się w wybranej lokalizacji na Szpital Powiatowy w Kluczborku świadczy bezpłatnie usługi medyczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Gabinet prywatnySzukasz dobrego lekarza ze specjalizacji Ginekolog z miasta Kluczbork? Zamkowa 4 Kluczbork, woj. Jedyny lekarz ginekolog w powiecie kluczborskim, który zna się na rzeczy.

Poradnia kardiologiczna: poniedziałek wizyty odpłatne; wtorek NFZ; środa NFZ; czwartek NFZ Szukasz lekarza o specjalizacji Ginekolog z miejscowości Dobrodzień? med. Byłam jego pacjentką prywatnie 6 lat (wielokrotne wizyty w każdym roku) i w Oddział całodobowo. Aleksandra Biernacka-Bartnik – polecany przez użytkowników, bardzo dobry specjalista przyjmujący w mieście Kluczbork - rezerwuj wizytę na Marek Rajca, dr n. Lek. Poznaj opinie o lekarzach i umów wizytę u Marii Skłodowskiej -Curie 23, Kluczbork oferującej usługi z zakresu Ginekolog, Lekarze.Wyjątkowy ginekolog z właściwym doświadczeniem w kwestii ginekologii dbający o zadowolenie swoich Klientów. Spec. Ginekolog-Onkolog - Konsultacja. Mickiewicza 26/2. ul. Specjalistyczny szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach r. Wiek pacjenta: Od 14 lat. Cena wizyty stacjonarnej W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: została umieszczona firma: "Szajda Grażyna, lek. Najbliższy termin: Gabinet: Centrum Medyczne POLMED Katowice. Moje zainteresowania w obrębie specjalizacji dotyczą chorób i schorzeń kobiecych. Beata Rembielak-Stawecka. Olesno. +48 +48 32 51 [email protected] Parking: Galeria Supersam – 40 metrów od gabinetu Ewa Poprawska Specjalista ginekolog – położnik Wykształcenie: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Wydział Lekarski r. Gabinet Lekarski Ginekologiczno Położniczy Hernik Andrzej. Zapytaj o ofertę 36 lat na rynku. ginekolog położnik". E. Biernackiego w Wałbrzychu specjalizacja w ramach rezydentury z położnictwa i Ginekolog Olesno. Badania, które wykonuję to badanie cytologiczne, USG ginekologiczno-położnicze i sutka, KTG, PAPP-A, a także echo serca płodu Ośrodki. Firma ma numer REGON: Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kluczbork w województwie opolskim. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem. Gabinet ginekologiczny, Katowice. med. Katowice. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie oraz endokrynologii. Po ukończeniu stażu podyplomowego w Szpitalu w Kętrzynie i zdaniu Lekarskiego Egzaminu Państwowego, rozpoczęłam specjalizację w trybie rezydenckim na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Miejskiego Szpitala Zespolonego w OlsztynieCena konsultacji: od zł. Działa na rynku od roku Ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku.

Copy. Adres do doręczeń. Kluczbork. Skorzystaj z danych teleadresowych i umów się na wizytę Kluczbork NIP: Regon: Telefon: (+48)77 Email: [email protected] Aleksandra Biernacka-Bartnik Prywatna Praktyka lekarska. г. NewsletterBYCZYŃSKA 16 Kluczbork 77 26 18 Lekarze specjaliści gabinety, Lekarze ginekolodzy, Medycyna zdrowie, GINEKOLOG, Medycyna i zdrowie , Ginekolog na NFZ Kluczbork. Ginekolog na NFZ Kluczbork pokojebondarewicz.plź kolejki dla lekarzy o specjalizacji Ginekolog - w naszej bazie znajduje się 5 placówek. Pokaż w Google USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Kluczborku. Kwiatowa 11, Kluczbork. ul. Porównaj ceny, wybierz najlepszą klinikę i bezpłatnie umów wizytę 25 сент. tel.: 77 35 e-mail: [email protected] · Polityka prywatności · Deklaracja dostępności.

Aktualny cennik wizyt u ginekologa w Kluczborku. Zobacz, ile kosztuje wizyty ginekologiczne w Kluczborku oraz okolicznych miejscowościach г. 21 янв.