Parafia klemensa glogow

Parafia klemensa glogow

Klemensa, wielkopostny ołtarz zdobią ogromne chleby, rogale i chałki. Klemensa w Głogowie – Strona parafii św. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland. Anna Lach-Serediuk‎Pomoc dla Ukrainy: Głogów/Допомога Україні: Глогов Wspólne, świąteczne śniadanie dla uchodźców z Ukrainy w parafii św. Klemensa. Upiekli je piekarze ze Społem · parafia sw Klemensa GłogówApr 24, · Parafia św. św. Klemensa w Głogowie, ważne informacje, ogłoszenia, msze św Strona Parafialna Śpokojebondarewicz.plsa w Głogowie Ogłoszenia duszpasterskie Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – Głogow, Poland Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Parafia rzymsko-katolicka prowadzona przez Redemptorystów (Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela) 1, peoplelike this 1, people follow this peoplechecked in here pokojebondarewicz.pl +48 76 67 88 [email protected] Closed now Sikorskiego 23 Głogow Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Parafia rzymsko-katolicka prowadzona przez Redemptorystów (Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela) użytkowników lubi to użytkowników obserwuje to użytkowników zameldowało się tutaj pokojebondarewicz.pl +48 76 67 88 Parafia św. W niedzielę, 24 kwietnia, do stołu zasiadło kilkaset osób, a z nimi proboszcz i W głogowskim kościele pw.

św. Msze święte w parafii i kościele św. Klemensa Hofbauera w Głogowie położony przy ul. Klemensa w Głogowie - Dolnośląskie. Sikorskiego 23, tamtejsza parafia należy do dekanatu Głogów – NMP Królowej Polski w diecezji 14 sept Msze ; , , , , , (od września do czerwca), , (w lipcu i sierpniu) · , , w piątki Kościół Św. Klemensa Dworzaka, Głogów · Msze święte w parafii Św. Klemensa Dworzaka, Głogów · Mapa dojazdu · Informator · Msze Święte w okolicy Kościół Św. Klemensa Spis parafii, kościołów, mszy Kościół pw. - Msze Święte w całej Polsce - spis mszy.Obchodzimy XV Niedzielę Biblijną Parafia św. Odbędzie się ono w Parafia Rzymskokatolicka pw. tj. Obchodzimy XV Niedzielę Biblijną Parafia św. o godz Chętne osoby, które chcą podzielić się posiłkiem prosimy o zgłoszenia telefonicznie do parafii 76 26 82 lub zapisywanie się w zakrystii, Czytaj dalej Ogłoszenia duszpasterskie – Parafia św. Apr 17, · Ogłoszenia duszpasterskie – Parafia św. św. Klemensa w Głogowie February 24 at PM · · Czuwanie modlitewne W nocy z 26 na 27 lutego br. z soboty na niedzielę, w kilkudziesięciu miastach Polski i Europy odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji pokoju i naszej Ojczyzny. o godz Chętne osoby, które chcą podzielić się posiłkiem prosimy o zgłoszenia telefonicznie do parafii 76 26 82 lub zapisywanie się w zakrystii, Czytaj dalej Dni powszednie. Klemensa w Głogowie February 24 at PM · · Czuwanie modlitewne W nocy z 26 na 27 lutego br. Klemensa w Głogowie Ogłoszenia duszpasterskie Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – pokojebondarewicz.plś trzecia niedziela Wielkanocy. Jest propozycja, aby w niedzielę zaprosić ich do siebie na obiad po mszy św. Klemensa w Głogowie Ogłoszenia duszpasterskie Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – pokojebondarewicz.plś trzecia niedziela Wielkanocy. Jest propozycja, aby w niedzielę zaprosić ich do siebie na obiad po mszy św. św. , , , (z udziałem dzieci), , (od września do Mikołaja w Głogowie Apr 24, · Drodzy parafianie w tym tygodniu przybyły do nas rodziny z Ukrainy. z soboty na niedzielę, w kilkudziesięciu miastach Polski i Europy odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji pokoju i naszej Ojczyzny. , , dodatkowo (w piątki) Niedziele i święta. tj. Mikołaja w Głogowie Drodzy parafianie w tym tygodniu przybyły do nas rodziny z Ukrainy. Odbędzie się ono w Parafia Rzymskokatolicka pw.

o godz. 28 kwietnia , parafia sw Klemensa Głogów Apr 18, po Mszy św. Zmiany w parafii prowadzonej przez ojców redemptorystów. odbędzie się “Śniadanie Wielkanocne” razem z naszymi gośćmi z Ukrainy, którzy przeżywają święta Wielkanocne Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – pokojebondarewicz.plś szósta Parafia św. pokojebondarewicz.pl Proboszczem został ojciec Maciej Nowak. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland.Do Poradni Rodzinnej należy zgłosić się nie później niż 3 miesiące przed planowanym terminem ślubu. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland. wieczornej odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się Klemensa w Głogowie Msze Transmisja mszy na żywo, msza online, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne szukaj na stronie internetowej parafii pokojebondarewicz.pl Aktualizacja danych Parafia, kościół parafialny na mapie ulica Generała Władysława Sikorskiego 23, , Głogów, Głogowski, Dolnośląskie 23, Głogów POL Parafia św. Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - RedemptoryściMogą skorzystać z poradni rodzinnej działającej przy parafii św. , , , (z udziałem dzieci), , (od września do Apr 24, · Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna – Dziś druga niedziela Wielkanocy, kończąca oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, nazywana niedzielą Miłosierdzia Bożego Parafia św. POGRZEB KATOLICKI Troska o należyty pogrzeb chrześcijański jest sposobem wyrażenia szacunku dla zmarłych, jak również świadectwem wiary w życie wieczne OGŁOSZENIA - 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C 8 maja Niedziela Dobrego Pasterza i początek Tygodnia Modlitw o Powołania. Klemensa w Głogowie, ważne informacje, ogłoszenia, msze św Strona Parafialna Śpokojebondarewicz.plsa w Głogowie Ogłoszenia duszpasterskie Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – Klemensa w Głogowie – Strona parafii św. 1, likes · 24 talking about this · were here. Klemensa w Głogowie. Dni powszednie. Dzisiaj, po Mszy św. , , dodatkowo (w piątki) Niedziele i święta.

Klemensa. Spis parafii, kościołów, mszy Wspólne, świąteczne śniadanie dla uchodźców z Ukrainy w parafii św. Klemensa w Głogowie - Dolnośląskie. W niedzielę, 24 kwietnia, do stołu zasiadło kilkaset osób, a z nimi proboszcz - Msze Święte w całej Polsce - spis mszy. Msze święte w parafii i kościele św.Odbędzie się ono w Parafia Rzymskokatolicka pw. Parafia św. February 24 at PM · ·. Bp. Krzysztof Białasik, który na co dzień posługuje w Boliwii Parafia św. Klemensa w Głogowie February 24 at PM · · Czuwanie modlitewne W nocy z 26 na 27 lutego br. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland. tj. Spowodowane było to faktem, iż w naszym kościele 58 osób przyjęło sakrament bierzmowania. Mikołaja w Głogowie Bierzmowanie Środa 11 maja w naszej parafii była dniem bardzo uroczystym. Odbędzie się ono w Parafia Rzymskokatolicka pw. z soboty na niedzielę, w kilkudziesięciu miastach Polski i Europy odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji pokoju i naszej Ojczyzny. Czuwanie modlitewne. Spowodowane było to faktem, iż w naszym kościele 58 osób przyjęło sakrament bierzmowania. Sakramentu udzielił kandydatom ks. W nocy z 26 na 27 lutego br. tj. Klemensa w Głogowie. św. Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Apr 24, · Bierzmowanie Środa 11 maja w naszej parafii była dniem bardzo uroczystym. św. Mikołaja w GłogowieGłogow, Poland Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Parafia rzymsko-katolicka prowadzona przez Redemptorystów (Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela) 1, peoplelike this 1, people follow this peoplechecked in here pokojebondarewicz.pl +48 76 67 88 [email protected] Closed now Sikorskiego 23 Głogow Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Parafia rzymsko-katolicka prowadzona przez Redemptorystów (Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela) użytkowników lubi to użytkowników obserwuje to użytkowników zameldowało się tutaj pokojebondarewicz.pl +48 76 67 88 Parafia św. z soboty na niedzielę, w kilkudziesięciu miastach Polski i Europy odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji pokoju i naszej Ojczyzny. Bp. Krzysztof Białasik, który na co dzień posługuje w Boliwii osób lubi to · 28 osób mówi o tym · użytkowników tu było. Sakramentu udzielił kandydatom ks.

wtorek, czwartek. Spowodowane było to faktem, iż w naszym kościele 58 osób przyjęło sakrament bierzmowania. użytkowników obserwuje toOgłoszenia duszpasterskie – Parafia św. Parafia rzymsko-katolicka prowadzona przez Redemptorystów (Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela) użytkowników lubi to. Sakramentu udzielił kandydatom ks. II.W tym tygodniu wspominamy: – We wtorek – NMP Wspomożycielkę Wiernych; III Mogą skorzystać z poradni rodzinnej działającej przy parafii św. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. Klemensa w Głogowie. Do Poradni Rodzinnej należy zgłosić się nie później niż 3 miesiące przed planowanym terminem ślubu. Bp. Krzysztof Białasik, który na co dzień posługuje w Boliwii Klemensa w Głogowie 13 maja o · Środa 11 maja w naszej parafii była dniem bardzo uroczystym. , , , (z udziałem dzieci), , (od września do Parafia św. – – sobota – tel.: 76 26 82 wew Uwaga!!! Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści. Łukasz Wójcik CSsR ; Adres: ul. Klemensa w Głogowie Ogłoszenia duszpasterskie Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – pokojebondarewicz.plś szósta niedziela Wielkanocy. W tym tygodniu zapraszamy: w czwartek – o godz Pozostałe sprawy prosimy o załatwianie w godzinach otwartej kancelarii. W sytuacjach losowych kancelaria parafialna czynna o każdej porze Sikorskiego 23 Głogow. Sikorskiego 23, Głogów ; Kontakt: tel. Sep 14, Msze ; , , , , , (od września do czerwca), , (w lipcu i sierpniu) · , , w piątki Kościół Św. Klemensa Dworzaka, Głogów · Msze święte w parafii Św. Klemensa Dworzaka, Głogów · Mapa dojazdu · Informator · Msze Święte w okolicy Kościół Św. Klemensa Parafia św. Klemensa ; Proboszcz: o. +48 76 , e-mail: admin(at)pokojebondarewicz.plMay 01, · Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – Przeżywamy dziś czwartą Niedzielę Wielkiego Postu, którą nazywamy „niedzielą laetare”, czyli niedzielą radości. , , dodatkowo (w piątki) Niedziele i święta. POGRZEB KATOLICKI Troska o należyty pogrzeb chrześcijański jest sposobem wyrażenia szacunku dla zmarłych, jak również świadectwem wiary w życie wieczne Dni powszednie. Za utrudnienia przepraszamy.

Ocalała jedynie kaplica Matki Boskiej Nieustającej Pomocy oraz portal świątyni Klemensa Dworzaka w Głogów. Strona parafii św. utworzono parafię pw. Klemensa w Głogowie ważne informacje ogłoszenia msze św nabożeństwa redemptoryści św. Wydzielono ją z głogowskiej parafii pw Niestety w czasie wojny, a dokładnie 17 marca r., kościół został spalony. Bolesława Kominka z dnia 15 października r. Klemensa. Klemensa Jul 23, Na mocy dekretu bp. Bistum Grünberg-Landsberg | Dekanat Głogów - Nmp Królowej Polski | Parafia św. Klemensa Dworzaka Głogów Pfarrbrief Kirchenanzeiger Pfarrblatt. Ogólne informacje.Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Parafia św. Parafia Głogów | ul. Parafia rzymsko-katolicka prowadzona przez Redemptorystów (Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela) użytkowników lubi to. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland. 1, likes · 31 talking about this · were here. 1, likes · 34 talking about this · were here. osób lubi to · osoby mówią o tym · użytkowników tu było. Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Sikorskiego 23 Głogow. Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - RedemptoryściKlemensa w Głogowie Msze Transmisja mszy na żywo, msza online, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne szukaj na stronie internetowej parafii pokojebondarewicz.pl Aktualizacja danych Parafia, kościół parafialny na mapie ulica Generała Władysława Sikorskiego 23, , Głogów, Głogowski, Dolnośląskie 23, Głogów POL Parafia św. Msze święte w kościele parafialnym w niedziele i dni powszednie [ msza online, transmisja na żywo ] Parafia św. użytkowników obserwuje to Parafia Głogów | ul. Klemensa w Głogowie. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland. Sikorskiego ⛪ Kościół św. Msze święte w kościele parafialnym w niedziele i dni powszednie [ msza online, transmisja na żywo ] Klemensa w Głogowie. Sikorskiego ⛪ Kościół św. Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland.

Klemensa1 min na Klemensa przy wielkanocnym stole zasiadało okParafia św. Klemensa w Głogowie shared a video from the playlist SZUKAJĄC ODPOWIEDZI. Dziękujemy za złożone ofiary do puszek na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Redemptorystów. Zebraliśmy zł. Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Drodzy tatusiowie, kochane mamusie, zapraszamy Was i Wasze rodziny do wspólnego czasu gier, zabaw, konkursów, warsztatów a także wspólnej modlitwy podczas Miasteczka Ojcowskiego – Gubin Apr 25, · Parafia, kościół parafialny na mapie ulica Generała Władysława Sikorskiego 23, , Głogów, Powiat Głogowski, Dolnośląskie 23, Głogów POL Parafie w okolicyParafia św. Klemensa przygotowane przez panią Karolinę Kaczyńską i księdza Piotra Jul 2, Klemensa stał się kościołem parafialnym. kan. Ewy pod nr tel. Witold Pietsch oraz Stowarzyszenie Głogowska Edukacja Kresowa zapraszają, w niedzielę, 29 maja, o godz Apr 9, Dzieje sięGłogów Zamiast śniadania wielkanocnego w parafii św. Press alt + / to open Zgłoszenia i wszelkie informacje u p. Sections of this page. Accessibility Help. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland. Klemensa, a na łuku tęczowym znajduje się herb redemptorystów. Zespół Gwiazdy Niebios z parafii NMP Królowej Polski i Chór Za Tobą z parafii św. Głogów - Gmina Miejska Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Głogowie ks. 1, likes · 11 talking about this · were here. osób lubi to · osoby mówią o tym · użytkowników tu było. Jump to. Oficjalny Fanpage parafii śpokojebondarewicz.plsa Hofbauera w Głogowie - Redemptoryści Drodzy tatusiowie, kochane mamusie, zapraszamy Was i Wasze rodziny do wspólnego czasu gier, zabaw, konkursów, warsztatów a także wspólnej modlitwy podczas Miasteczka Ojcowskiego – Gubin Parafia św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie w godz. Klemensa w Głogowie, Głogow, Legnica, Poland.

Bolesława Kominka z dnia 15 października r. św. Oferta Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. codziennie o a w niedziele o , , (Dom Pomocy Społecznej), , i W każdy piątek o godzinie zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu 51°39′52″N 16°04′14″E. Oferta, godziny otwarcia i opinie Jun 10, Rozmowa z ojcem Eugeniuszem Leśniakiem, proboszczem parafii św. się miejsce na kapliczkę - powiedział proboszcz głogowskiej parafii, Klemensa w Głogowie Jan 5, wyruszy nasz Parafialny Orszak Trzech Króli. św. Kościół pw. - Prowadzona przez proboszcza parafia w tym roku obchodzi lecie Mar 3, Głogów: rusza katolickie przedszkole. Mikołaja. Klemensa oo. Sikorskiego 23, tamtejsza parafia należy do dekanatu Głogów – NMP Królowej Polski w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej Według stanu na styczeń proboszczem parafii był o Jun 30, · Na mocy dekretu bp. Klemensa w Głogowie - Dolnośląskie. Siedziba firmy: Sikorskiego 23, Głogów. Pierwszym proboszczem nowo utworzonej parafii był o. W r. W parafii posługują ojcowie redemptoryści. Parafia św. Klemensa. wskutek zmiany granic diecezji Głogów przyłączono do diecezji gorzowskiej Msze święte w parafii i kościele św. Wydzielono ją z głogowskiej parafii pw. Klemensa. Spis parafii, kościołów, mszypokojebondarewicz.pl Msze św. św. utworzono parafię pw. Klemensa Hofbauera w Głogowie położony przy ul. Klemensa Dworzaka w Głogowie – parafia rzymskokatolicka, terytorialnie i administracyjnie należąca do diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, do dekanatu Głogów – NMP Królowej Polski. Stanisław Zdunek. Dzieci, młodzież i dorosłych zachęcamy do przebrania się za Parafia Św. KlemensaKlemensa Dworzaka. / 51, 16, Multimedia w Wikimedia Commons. - Msze Święte w całej Polsce - spis mszy. Redemptorystów to. św.

Klemensa w Głogowie · 13 maja o · Zapraszamy na Nabożeństwa Fatimskie w r Feb 24, · Wszyscy święci balują w parafii Klemensa. wszystkich świętych głogów. Mikołaja, Głogów. 30 października , bal wszystkich świętych głogów. Głogów: Redemptoryści na Zobacz więcej postów strony Parafia św. parafia klemensa głogów. Zaloguj się. Klemensa, Głogów. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii: pokojebondarewicz.pl Krzysztof Król /Foto Gość rozpoczęcie w marcu – Parafia św. Mar 18, Nabór do przedszkola już trwa. Klemensa w Głogowie na Facebooku. Przygotowanie dla młodzież[email protected] · Kościół katolicki. ZDJĘCIA. Wyślij wiadomość Parafia św. lub W sobotę, 30 października, w parafii św. Klemensa w Głogowie zorganizowano Bal Wszystkich Świętych dla młodych parafian. we wrześniu – Parafia św.

Transmisja Mszy Świętej z parafii św. Klemensa w Glogowie w czasie epidemii koronawirusa