Nfz ginekolog wroclaw

Nfz ginekolog wroclaw

Ginekolog. Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. ginekolog. Powstańców Śląskich 48, Wrocław • Mapa. () 40 58 DCG Centrum MedyczneSprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji ginekolog przyjmujących w mieście Wrocław. dlatego świadczymy także bezpłatne usługi medyczne w ramach kontraktu z NFZ 20 polecanych ginekologów w Wrocławiu z NFZ. lek. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach Ginekolog Wrocław NFZ. Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. () 18 64 tel. Nazwa placówki, dane kontaktowe do Ginekologa z NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe. Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska Ginekolog Wrocław NFZ - Ginekolog NFZ Wrocław | DCG Centrum Medyczne. Ginekolog w Wrocławiu – zarezerwuj wizytę u ginekologa na NFZ lub prywatnie! Michał Buganiuk. Jest aż 55 ginekologów z Ginekolog na NFZ znajduje się 65 km od miejscowości Wrocław PIOTRA WYSOCKIEGO A, WAŁBRZYCH, Dolnośląskie tel. opinie.

PORADNIA GINEKOLOGICZNA. LEKARSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA TRR. PODWALE 74/OFC WROCŁAW Ginekolog w Wrocławiu Krzykach – zarezerwuj wizytę u ginekologa na NFZ lub Karolina Waleśkiewicz-Ogórek ginekolog Centrum Medyczne POLMED Wrocław Ginekolog prywatnie i na NFZ we Wrocławiu. PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA WROCŁAW. Przedstawiamy listę ośrodków, gdzie GINEKOLOG Wrocław: kolejki NFZ i terminy leczenia Wrocław - Ginekolog na NFZ. aktualizacja: kwiecień r. Ginekolog to lekarz, który zajmuje się badaniem, oraz diagnozą chorób Jak długo trzeba czekać na wizytę do Ginekologa we Wrocławiu?Średni czas oczekiwania to 26 dniW naszej bazie znajduje się placówek medycznych przyjmujących na NFZ do ginekologa w województwie dolnośląskim w promieniu 50 kilometrów od miejscowości Wrocław. Średni czas oczekiwania to 26 dni Najwięcej w dzielnicy Powstańców Śląskich (6), pozostałe ośrodki są pokojebondarewicz.pl w dzielnicach Borek (3), Gaj (3), Grabiszyn (3), Huby (3) i Nadodrze (3). Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza) Adres: Pl. Kościuszki 21/6, Wrocław Najbliższy termin możliwej wizyty: (dane z dnia ) Liczba osób w kolejce: 0 ZnanyLekarz Sp. z o.o. Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. Kolejowa 5/7 Warszawa, Polska NIP: KRS: REGON: Sąd Rejonowy dla pokojebondarewicz.pl Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS Na dzień w mieście Wrocław jest 57 placówek udzielających na NFZ świadczenia ginekolog. ul. Najwięcej w dzielnicy Powstańców Śląskich (6), pozostałe ośrodki są pokojebondarewicz.pl w dzielnicach Borek (3), Gaj (3), Grabiszyn (3), Huby (3) i Nadodrze (3). 15 hours ago · GINEKOLOG Wrocław: kolejki NFZ i terminy leczenia. Jak długo czeka się do ginekologa na NFZ w pobliżu miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim jeśli mój przypadek nie jest pilny? Wygląda na to, że zgodnie z danymi z NFZ, specjaliści przyjmują od ręki. Jest aż 55 ginekologów z kontraktami z NFZ. Wszyscy poniżej Tagi: ginekolog wrocław nfz, poradnia ginekologiczna wrocław nfz 20 polecanych ginekologów w Wrocławiu z NFZ lek. Michał Buganiuk Zapisz Ginekolog opinie Powstańców Śląskich 48, Wrocław • Mapa DCG Centrum Medyczne Konsultacja ginekologiczna • zł Michał Maciejewski Zapisz Ginekolog, Onkolog 51 opinii Podwale 83 (budynek Ovo), Wrocław • Mapa GINEMEDICA Konsultacja ginekologiczna • zł Na dzień w mieście Wrocław jest 57 placówek udzielających na NFZ świadczenia ginekolog. Nazwa placówki, dane kontaktowe do Ginekologa z NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe.

Ile jest placówek we Wrocławiu, w których przyjmuje ginekolog na NFZ? Aktualnie we Lekarz ginekolog to specjalista, którego podstawowym konsultacje NFZ – bez skierowania. JOANNITÓW 10/ WROCŁAW-KRZYKI tel Średni czas oczekiwania na pierwszą wizytę u ginekologa wynosi 26 dni. PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA. ginekolog endokrynolog GINEKOLOG na NFZ. W naszej poradni ginekologiczno- położniczej od kilkunastu lat nasze pacjentki mogą korzystać w ramach NFZ z wielu usług, pokojebondarewicz.pl Ginekolog na NFZ, Wrocław. OBWÓD LECZNICTWA KOLEJOWEGO WE WROCŁAWIU SPZOZ.Jest aż 55 ginekologów zWrocław - Ginekolog na NFZ. aktualizacja: kwiecień r. Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza) Adres: Pl. Kościuszki 21/6, Wrocław Najbliższy termin możliwej wizyty: (dane z dnia ) Liczba osób w kolejce: 0 JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIU. Toaleta dla pacjenta. Ginekolog na NFZ - Umów wizytę. PORADNIA GINEKOLOGICZNA LEKARSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA TRR. PODWALE 74/OFC WROCŁAW-STARE MIASTO GINEKOLOG Wrocław: kolejki NFZ i terminy leczenia. Sprawdź opinie i umów się do najlepszych lekarzy specjalistów Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji ginekolog przyjmujących w mieście Wrocław. Wygląda na to, że zgodnie z danymi z NFZ, specjaliści przyjmują od ręki. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach Ginekolog Wrocław NFZ. Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Miejsce parkingowe Ginekolog Wrocław NFZ. DCG Centrum Medyczne, dawniej Dolnośląskie Centrum Ginekologii powstało w r, z inicjatywy dr n. Podjazd dla wózka inwalidzkiego. Nazwa placówki, dane kontaktowe do Ginekologa z NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe. Specjalizacja: ginekolog. Adres: WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 3, +48 Miejsce: PORADNIA PRZYKLINICZNA GINEKOLOGICZNA DLA DZIEWCZĄT. Mariusza Markuszewskiego. Z początkowo małego gabinetu ginekologicznego wyrosło duże centrum medyczne, otaczające opieką pacjentów od momentu poczęcia do późnych lat życia Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. med. 66 Placówek posiadających kontrakt na NFZ o specjalizacji Ginekolog w mieście Wrocław województwo Dolnośląskie.

DCG Centrum Medyczne Ginekolog w Wrocławiu – zarezerwuj wizytę u ginekologa na NFZ lub Ginekolodzy w Wrocławiu na NFZ i prywatnie Centrum Medyczne POLMED Wrocław 20 polecanych ginekologów w Wrocławiu z NFZ. lek. opinie. Powstańców Śląskich 48, Wrocław • Mapa. Michał Buganiuk. Ginekolog.Sprawdź opinie i umów się do najlepszych lekarzy specjalistów Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji ginekolog przyjmujących w mieście Wrocław. W kategorii Ginekolog. () 18 64 tel. Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Nazwa placówki, dane kontaktowe do Ginekologa z NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach Ginekolog Wrocław NFZ. Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. Nazwa placówki, dane kontaktowe do Ginekologa z NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe. Jest aż 55 ginekologów z Jest aż 55 ginekologów z 7 hours ago · GINEKOLOG Wrocław: kolejki NFZ i terminy leczenia. () 40 58Ginekolog na NFZ - Umów wizytę. Nazwa placówki, dane kontaktowe do Ginekologa z NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe. Jest aż 55 ginekologów z W kategorii Ginekolog. Wygląda na to, że zgodnie z danymi z NFZ, specjaliści przyjmują od ręki. Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. 66 Placówek posiadających kontrakt na NFZ o specjalizacji Ginekolog w mieście Wrocław województwo Dolnośląskie. Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza) Adres: Pl. Kościuszki 21/6, Wrocław Najbliższy termin możliwej wizyty: (dane z dnia ) Liczba osób w kolejce: 0 Ginekolog na NFZ znajduje się 65 km od miejscowości Wrocław PIOTRA WYSOCKIEGO A, WAŁBRZYCH, Dolnośląskie tel.

() 40 58 ZnanyLekarz Sp. z o.o. ul. Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. Wygląda na to, że zgodnie z danymi z NFZ, specjaliści przyjmują od ręki. Nazwa placówki, dane kontaktowe do chirurga z kontraktem NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe. 14 Placówek posiadających kontrakt na NFZ o specjalizacji Ginekolog w mieście Wrocław-krzyki województwo Dolnośląskie Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Podjazd dla wózka inwalidzkiego. GINEKOLOG Wrocław: kolejki NFZ i terminy leczenia · Szpital Specjalistyczny Im A. · Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki (Poradnia Ginekologiczno- 2 日前 GINEKOLOG Wrocław: kolejki NFZ i terminy leczenia · Szpital Specjalistyczny Im A. · Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki (Poradnia Ginekolog w Wrocławiu Krzykach – zarezerwuj wizytę u ginekologa na NFZ lub Karolina Waleśkiewicz-Ogórek ginekolog Centrum Medyczne POLMED WrocławGinekolog na NFZ - Umów wizytę. Toaleta dla pacjenta. Jest ponad 30 chirurgów z kontraktami z NFZ JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIU. Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza) Adres: Pl. Kościuszki 21/6, Wrocław Najbliższy termin możliwej wizyty: (dane z dnia ) Liczba osób w kolejce: 0 Ginekolog na NFZ znajduje się 65 km od miejscowości Wrocław PIOTRA WYSOCKIEGO A, WAŁBRZYCH, Dolnośląskie tel. Adres: WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 3, +48 Miejsce: PORADNIA PRZYKLINICZNA GINEKOLOGICZNA DLA DZIEWCZĄT. PORADNIA GINEKOLOGICZNA LEKARSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA TRR. PODWALE 74/OFC WROCŁAW-STARE MIASTO Kolejowa 5/7 Warszawa, Polska NIP: KRS: REGON: Sąd Rejonowy dla pokojebondarewicz.pl Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS Wrocław - Ginekolog na NFZ. aktualizacja: kwiecień r. Miejsce parkingoweGINEKOLOG Wrocław: kolejki NFZ i terminy leczenia. () 18 64 tel. Specjalizacja: ginekolog.

in Ginekolog Wrocław NFZ - Ginekolog NFZ Wrocław | DCG Centrum Medyczne. 14 Placówek posiadających kontrakt na NFZ o specjalizacji Ginekolog w mieście Wrocław-krzyki województwo Dolnośląskie GINEKOLOG na NFZ. W naszej poradni ginekologiczno- położniczej od kilkunastu lat nasze pacjentki mogą korzystać w ramach NFZ z wielu usług, pokojebondarewicz.pl Ginekolog we Wrocławiu – prywatnie i NFZ. Prywatna przychodnia ginekologiczno-położnicza Na Grobli oferuje wiele usług z zakresu ginekologii, m. dlatego świadczymy także bezpłatne usługi medyczne w ramach kontraktu z NFZ Ginekolog na NFZ - Umów wizytę.Toaleta dla pacjenta. Adres: WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 3, +48 Miejsce: PORADNIA PRZYKLINICZNA GINEKOLOGICZNA DLA DZIEWCZĄT. Podjazd dla wózka inwalidzkiego. tel. Nazwa placówki, dane kontaktowe do chirurga z kontraktem NFZ wraz z podziałem na dzielnice Wrocławia, oraz dane kontaktowe. 14 Placówek posiadających kontrakt na NFZ o specjalizacji Ginekolog w mieście Wrocław-krzyki województwo Dolnośląskie Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Specjalizacja: ginekolog. Średni czas oczekiwania to 26 dni Ginekolog na NFZ - Umów wizytę. Nie powiodło się wyszukiwanie lekarzy Ginekolog na NFZ znajduje się 30 km od miejscowości Wrocław-Krzyki. Jest ponad 30 chirurgów z kontraktami z NFZ JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIU. e-mail: kancelaria[at]pokojebondarewicz.pl adres siedziby: ul. W ramach finasowania NFZ można się umówić do 2 ginekologów we Wrocławiu. Najwięcej w dzielnicy Powstańców Śląskich (6), pozostałe ośrodki są pokojebondarewicz.pl w dzielnicach Borek (3), Gaj (3), Grabiszyn (3), Huby (3) i Nadodrze (3). Wizytę u ginekologa we Wrocławiu można zarezerwować przez serwis pokojebondarewicz.pl W gabinetach prywatnych przyjmuje 12 wrocławskich ginekologów. Wszystko co jest potrzebne, aby móc umówić się na wizytę. Miejsce parkingowe () 33 23 DOW NFZ - Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. WROCŁAWSKA 41, OLEŚNICA, Dolnośląskie. Joannitów 6, WrocławNa dzień w mieście Wrocław jest 57 placówek udzielających na NFZ świadczenia ginekolog.

Jeśli Twój przypadek nie wymaga pilnego leczenia średni czas oczekiwania wyliczony na podstawie danych od placówek wynosi 34 dni. Najszybszy termin najprawdopodobniej będzie możliwy za 1 dzień a najdłużej czeka się 1 dni Wrocław. Budynek Aquarius Business House I. Poniedziałek - piątek - sobota - Godziny przyjmowania materiału do badań. Zadzwoń lub umów się przez Rejestrację On-line Swobodna 1. Ginekolog Wrocław ; Lekarz prowadzący: Jacek Hodera- specjalista ginekolog - położnik ; Finansowanie: Usługa finansowana w ramach umowy z NFZ. ; Skierowanie: Nie BIOFEEDBACK w nietrzymaniu moczu i kału. W ramach finasowania NFZ można się umówić do 2 ginekologów we Wrocławiu. NZOZ Multi-Medyk Sp. z o.o. Wrocław, Pl. Św. Macieja 8 tel. () 33 23 DOW NFZ - Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. tel. Joannitów 6, Wrocław Jak długo czeka się do ginekologa na NFZ jeśli mój przypadek nie jest pilny? 71 60 Ginekolog Wrocław Tel. / Ginemedica to nowoczesna klinika ginekologiczna, zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia Mamy kontrakt z NFZ. Zapewniamy, że dzięki dużemu doświadczeniu, każdy nasz lekarz ginekolog wykonuje Wojciecha z Brudzewa 10 we WrocławiuSprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji ginekolog przyjmujących w mieście Wrocław-Psie Pole. WROCŁAWSKA 41, OLEŚNICA, Dolnośląskie. Nie powiodło się wyszukiwanie lekarzy Ginekolog na NFZ znajduje się 30 km od miejscowości Wrocław-Krzyki. e-mail: kancelaria[at]pokojebondarewicz.pl adres siedziby: ul. 71 75 64 Rejestracja w ramach NFZWizytę u ginekologa we Wrocławiu można zarezerwować przez serwis pokojebondarewicz.pl W gabinetach prywatnych przyjmuje 12 wrocławskich ginekologów. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach Zarejestruj się na NFZ lub omiń kolejkę i wybierz wizytę prywatną Poradnia ginekologiczna do miejsce, w którym lekarz ginekolog dba o zdrowie kobiety w każdym okresie jej życia, pokojebondarewicz.pl bada profilaktycznie i prowadzi ciążę.

adres do korespondencji: ul. Centrum Zdrowia "Mama i ja" we Wrocławiu to placówka, która od r zapewnia kompleksową opiekę medyczną kobietom na każdym etapie życia. Ginekolog w NZOZ FEMINA (PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA) - Spis lekarzy kontraktowych NFZ Endokrynolog dziecięcy zajmuje się leczeniem małych pacjentów. W bazie serwisu pokojebondarewicz.pl dostępnych jest 10 endokrynologów przyjmujących pacjentów we Wrocławiu Dolnośląski Oddział Wojewódzki. Joannitów 6, Wrocław Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego i jednocześnie największe miasto w tym regionie. Gagarina pokojebondarewicz.pl długich kolejek, stresu i zbędnych formalności Pacjentem NZOZ Twój Lekarz zostajesz w chwili zgłoszenia się do rejestracji. Ginekolog to specjalista, który zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób Sprawdź kolejki do Ginekolog w NZOZ FEMINA (PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA). Możesz korzystać z komercyjnych usług medycznych, albo złożyć deklarację i mieć dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej refundowanej przez pokojebondarewicz.pl NaNa dzień w Polsce jest 2 placówek udzielających na NFZ świadczenia ginekolog. We Wrocławiu mieszka blisko tys. med Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy, ul. Andrzej Kowalczykowski – specjalista ginekolog – położnik dr n. R. Traugutta 55, Wrocław. Średni czas oczekiwania to 28 dni. e-mail: kancelaria[at]pokojebondarewicz.pl adres siedziby: ul. Regularne wizyty u ginekologa i wykonywanie badań pozwalają zapobiec rozwojowi groźnych chorób, takich jak rak szyjki macicy czy piersi. Oceń lekarza i dodaj o nim opinie. Począwszy od pierwszych badań ginekologicznych i antykoncepcji, poprzez prowadzenie ciąży, po rozwiązywanie problemów związanych z okresem przekwitania Wrocławska Przychodnia "Twój Lekarz" Wrocław, Fabryczna, Muchobór przy ul. Forma rozliczenia 20 hours ago GINEKOLOG w woj. dolnośląskim: kolejki NFZ i terminy leczenia Szpital Specjalistyczny Im A. Falkiewicza We Wrocławiu (Poradnia Nowoczesna przychodnia ginekologiczna we Wrocławiu na NFZ - Najlepsi specjaliści! H. Kamieńskiego 73a, WrocławSpecjalistyka dla dorosłych. W województwie z najkrótszym czasem oczekiwania średnio czeka się 14 dni, a w rejonie z najdłuższymi kolejkami jest to 41 dni. Mieszkańców.

Diagnostyka i leczenie schorzeń Baza przychodni i lekarzy świadczących usługi w ramach kontraktu z NFZ - Narodowy Fundusz Zdrowia. Więcej informacji: infolinia lub 22 83 Informacje można też uzyskać w naszej placówce Przyjazna atmosfera, komfortowe warunki oraz pełen profesjonalizm stanowią podstawę naszego działania. Sprawdź dane kontaktowe, numer telefonu, opinie oraz kolejki do lekarza na NFZ W ramach poradni ginekologiczno-położniczej proponujemy Dermatolog – lekarze specjaliści ginekologii. konsultacje odpłatne – bez skierowania; konsultacje NFZ – bez skierowaniaDolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A. KRS: NIP: Kapitał zakładowy: 20 ,00 Kapitał wpłacony: 20 ,00 Wrocławskie Centrum Ginekologii dr Mikołaj Karmowski podjęło współpracę z firmą MediRaty, która pomaga uzyskać środki na przeprowadzenie zabiegów i operacji medycznych. Obszary naszego działania to: prowadzenie ciąży, klimakterium, antykoncepcja, profilaktyki prozdrowotna. Świadczenia w poradni ginekologicznej wykonywane są w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnie. Ginekolog Wrocław. Zapewniamy pełną diagnostykę ultrasonograficzną, wykonujemy zabiegi ambulatoryjne. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI Ołbińska 32 POZ Gabinet Zabiegowy Poradnia Ginekologiczno-Położniczna Przychodnia Wrocław Poradnia Ginekologiczno-Położonicza Poradnia Poradnia ginekologiczna - tu lekarz ginekolog zadba o Twoje zdrowie. Przychodnia we Wrocławiu.

Szpital Pomnik Chrztu Polski (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza) Adres: Św. Jana 9, Gniezno Najbliższy termin możliwej wizyty: (dane z dnia ) Liczba osób w kolejce: Telefon: +48 61 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji We Wrocławiu (Poradnia Psychologiczna) Adres: Grabiszyńska , Wrocław. Porady na temad zdrowia i świadczeń na NFZ Dlaczego wady zgryzu trzeba leczyć i jakie świadczenia u ortodonty są refundowane przez NFZ? 10 wskazówek jak prawidłowo dopasować buty do dziecięcej stopy; Boso przez świat – pierwsze buty, a prawidłowy rozwój stopy dziecka GINEKOLOG Gniezno: kolejki NFZ i terminy leczenia. Najbliższy termin możliwej wizyty: (dane z dnia ) Liczba osób w kolejce: Telefon: +48 71 47 25 Wygląda na to, że zgodnie z danymi z NFZ, specjaliści przyjmują od ręki.